نمایندگی خاویار ایران - رایبد خاویار
نمایندگی فروش خاویار در اصفهان

نمایندگی فروش خاویار در اصفهان

نمایندگی فروش خاویار در اصفهان ، تهران، شیراز، یزد، کرمان، تبریز، مشهد، رشت، ساری، اهواز و غیره به صورت فعال و به روز آماده خدمت رسانی به عزیزانی که قصد خرید خاویار لوکس ایرانی را دارند، هستند. همچنین اگر درخواست خرید و تحویل به صورت درب منزل را دارید می توانید با بخش نمایندگی فروش خاویار در شهر های مختلف تماس بگیرید و پس از سفارش خاویار را درب منزل یا شرکت تان تحویل بگیرید.

عرضه انواع خاویارهای ایرانی در نمایندگی ها

 1. خاویار بلوگا ایران
 2. خاویار بری ایران
 3. خاویار آسترا با طلایی ایران
 4. خاویار سوروگا ایران
 5. خاویار الماس ایران

نمایندگی فروش خاویار در اصفهان

فیلمی از مراحل بسته بندی خاویار ایرانی

مراکز بسته بندی خاویار در ایران طبق استانداردهای بین المللی عمل می کنند و محیطی کاملا استریل و مطمئن برای بسته بندی خاویار لوکس ایرانی را دارند.

قیمت خاویار ایرانی در ایران

قیمت خاویار ایرانی در ایران چند است؟ این می تواند یکی از سوال های پیش آمده مهم در بحث خرید خاویار باشد. قیمت خاویار ایرانی در ایران در مجموعه شرکت های مختلف با یکدیگر متفاوت می باشد. قیمت خاویارهای مهم ایران را برایتان به صورت یک لیست قیمت به تصویر می کشیم.

قیمت خاویار ایرانی در ایران

نمایندگی فروش خاویار

انواع خاویار که در نمایندگی های فوش خاویار ارائه می شود باید از همه لحاظ به خصوص کیفیت مورد برسی قرار بگیرد چون امروزه خاویارهای تقلبیزیادی وارد بازار ایران شده است. دو شاخصه قیمت و کیفیت برای تمام خریداران مهم می باشد چون ریداران هر محصول به صوص خاویار دوست دارند محصولی خریداری کنند که هم کیفیت عالی و هم قیمتی مناسب داشته باشند پس خریداران خاویار برای بدست آوردن خاویاری باکیفیت که دارای قیمتی مناسب باشد می توانند با مشاورین مجرب این مجموعه به صورت تلفنی در تماس باشند.

انواع نمایندگی های مجاز فروش خاویار در ایران

 • نمایندگی مجاز فروش رایبد خاویار
 • نمایندگی مجاز فروش دریا خاویار
 • نمایندگی مجاز فروش میراث خاویار
 • نمایندگی مجاز فروش باهو خاویار
 • نمایندگی مجاز فروشکالچر
 • نمایندگی مجاز فروش خاویار ایران
 • و…………

نمایندگی فروش خاویار

لیست قیمت خاویار صادراتی

خاویارهای صادراتی انواع مختلفی دارند که یکی از مهم ترین گونه های آن خاویار صادراتی بلوگا است. خاویارهای صادراتی نیز به سبب هزینه های جانبی که برای صادرات دارند قیمت بالاتری می باشد. لیست قیمت خاویارهای صادراتی رایبد را با یک تصویر برایشما به نمایش گذاشته ایم.

لیست قیمت خاویار صادراتی

نمایندگی فروش رایبد خاویار

نمایندگی فروش رایبد خاویار یکی از نمایندگی های مجاز فروش خاویار در ایران می باشد که انواع خاویار ایرانی را برای مشتریان خود با قیمت مناسب عرضه می نماید. خاویارهای مهم و صادراتی ایرانی در فروشگاه رایبد خاویار به صورت عمده و جزئی به فروش می رسد. رایبد خاویار یکی از فروشگاههای آنلاین در ایران است که خاویارهای صادراتی با وزن بالا را با قیمت مناسب به فروش می رساند چون در خاویارهای با وزن بالا هزینه های حمل و نقل را کاهش می دهد. فروشگاه رایبد خاویار دارای محصولات صادراتی مختلفی است. محصولات صادراتی رایبد خاویار عبارتند از:

 • خاویار ایرانی
 • قارچ ترافل ایرانی
 • گوشت خاویاری تازه
 • گوشت دودی
 • و…….

نمایندگی فروش رایبد خاویار

نحوه خرید خاویار از فروشگاه رایبد خاویار

خاویار نیز یکی دیگر از محصولات ایرانی است که امروزه برای خرید آن نیز فروشگاههای اینترنتی زیادی وجود دارد ولی اصل بودن خاویار نیز در تمام فروشگاهها باز خیلی خیلی مهم می باشد و این موضوع باعث شده تا خرید خاویار نیز از فروشگاههای معتبر انجام شود. خاویار موجود در رایبد خاویار دارای کیفیت عالی هستند و با بهترین برندها و بسته بندی ها در دسترس مشتری قرار می گیرند. نحوه خرید خاویاردر این فروشگاه به گونه ی است که مشتری پس از ثبت سفارش در سایت می تواند در عرض 24 ساعت تا 48 ساع آینده خاویار مد نظرخود را تحویل بگیرد و نوش جان کند. اگر قصد خرید هر نوع خاویاری را دارید می توانید به رایبد خاویار مراجعه کنید و بهترین خاویار را با بهترین قیمت خریداری نمایید.

نحوه خرید خاویار از فروشگاه رایبد خاویار

نمایندگی فروش خاویار طلایی

نمایندگی فروش خاویار طلایی در ایران انواع خاویار طلایی که دارای کیفیت و قیمت مناسب باشد را برای مشتریان خود عرضه می کند. خریداران خاویار طلایی می توانند خاویار طلایی مد نظر خود را از مجموعه فروشگاهی رایبد خاویار خریداری نمایند. خرید و فروش خاویار طلایی به صورت عمده و جزئی از طریق مجموعه فروشگاه آنلاین رایبد خاویار انجام می شود. یکی از مهم ترین و لوکس ترین خاویارهایی که در ایران وجود دارد خاویار طلایی است. خاویار طلایی دارای نام دیگر به نام خاویار آسترا می باشد. یکی از خاویارهای نایاب در ایران خاویار طلایی است که همه ساله به صورت محدود تولید می شود و در نمایندگی های فروش مجازی مانند رایبد خاویار به فروش می رسد.

نمایندگی فروش خاویار طلایی

نمایندگی فروش خاویار در اصفهان و تهران

نمایندگی فروش رایبد خاویار انواع خاویار ایرانی را در تهران با قیمت مناسب به فروش می رساند. خاویارهای ایرانی در اصفهان و تهران به صورت حضوری و اینترنتی در حال خرید و فروش می باشد. یکی از مهم ترین غذاهای خوشمزه که محصول دریای ایران می باشد خاویار است که در این نمایندگی فروش مورد خرید و فروش قرار گرفته است. نمایندگی فروش رایبد خاویار به صورت غیر حضوری خاویار را در اختیار مشتریان ود قرار می دهد. بهترین خاویارهای تولیدی که در شمال ایران تولید می شود توسط این نمایندگی با قیمت مناسب در دسترس مشتریان در تهران قرار می گیرد. هزینه حمل در این نمایندگی برای مشتریان تهرانی رایگان می باشد.

نمایندگی فروش خاویار در تهران

نمایندگی فروش خاویار سوروگا

خاویار سوروگا یکی از اصلی ترین خاویارهای تولید شده در ایران است که با استفاده از نمایندگی رایبد خاویار به فروش می رسد. رایبد خاویار یکی از نمایندگی های فروش خاویار سوروگا ایرانی نیز در ایران می باشد. برای خرید انواع خاویارهای مهم ایرانی اعم از خاویار سوروگا می توانید با مجموعه رایبد خاویار در تماس باشید. ماهی اوزون برون یکی از ماهی های معروف خاویاری است که در ایران وجود داشته و دارد، خاویار موجود در این ماهی به نام سوروگا شهرت دارد که متقاضی های زیادی دارد. فروش خاویار سوروگا با استفاده از نمایندگی رایبد خاویار در تمام شهرهای ایران امکان پذیر می باشد.

نمایندگی فروش خاویار سوروگا

نمایندگی فروش خاویار اصل

یک نمایندگی فروش خاویار در صورتی می تواند موفق باشد که خاویار اصل و درجه یک در در اختیار مشتریان خود در سراسر کشور قرار دهد. اصل و با کیفیت بودن خاویار برای خریدارن خیلی مهم می باشد چون خاویار یکی از محصولات غذایی و مصرفی مهمی می باشد که در آن کیفیت یکی از شاخصه های مهم می باشد. خاویار اصل در ایران تولید می شود و به تمام کشورها ارسال می شود. برای خرید و فروش مدل های مختلف خاویار اصل ایرانی می توانید با مجموعه فروشگاه آنلاین رایبد خاویار در تماس باشید و بهترین خاویارها را خریداری نمایید.

نمایندگی فروش خاویار اصل

نمایندگی فروش خاویار بری

برای خرید عمده خاویار بری می توانید با نمایندگی های اصلی فروش خاویار در ارتباط باشید. خاویار بری که از کمیاب ترین خاویارها است از طریق فروشگاهای آنلاین در کشور مورد خرید و فروش قرار گرفته است. خاویار بری به صورت محدود در ایران تولید می شود و می توان گفت همیشه وجود ندارد و وزن استحصالی آن محدود است. خاویار بری نام دیگر خاویار سیبری می باشد. خاویار بری دارای طعمی عالی و خاص می باشد. خاویار بری به دو صورت عمده و جزئی در کشور از طریق نمایندگی های مجازی همچون رایبد خاویار به فروش می رسد.

نمایندگی فروش خاویار بری

نمایندگی فروش خاویار صادراتی

خاویار صادراتی به صورت عمده از نمایندگی های مجاز فروش خاویار در ایران در حال خرید و فروش می باشد. در ایران یکی از نمایندگی های مجاز فروش خاویار مرکز خاویار ایران است. برای خرید بهترین خاویارهای صادراتی می توانید با مشاورین این مجموعه ارتباط بگیرید. خاویارهای صادراتی ایرانی همه ساله به بازارهای مختلف جهان ارسال و در آنها مورد خرید و فروش قرار گرفته می شود. خاویارهای صادراتی معمولا به صورت عمده در حال انجام می باشد. صادرات خاویار به تمام کشورها امروزه به شکل اینترنتی نیز در حال انجام می باشد.

نمایندگی فروش خاویار صادراتی

فروش خاویار صادراتی

خاویار بدست آمده از ماهی های خاویاریمهم دریای خزر را پس از بسته بندی و دریافت مجوزها به کشورهای مختلفی ارسال می نمایند. خاویار صادراتی ایران در کلیه کشورهای این کره خاکی خرید و فروش می باشد. کشورهای مختلفی هستند که خواهان خاویار ایران می باشند. فروش خاویار صادراتی از طریق نمایندگی های مجازی همچون رایبد خاویار با یک قیمت مناسب انجام می شود.

فروش خاویار صادراتی

تضمین سلامتی با مصرف خاویار اصل

خاویار یک محصول غذایی لوکس است که در کشورمان تولید می گردد. منشاء ماهیان خاویاری دریای خزر و استانهای حاشیه دریای خزر می باشد. خاویار را از شکم ماهیان خاویاری، همچون: فیل ماهی، اوزون برون، قره برون، چالباش و… به دست می آورند. خاویار یا همان تخم ماهی استروژن سرشار از انواع مواد غذایی چون: اسید آمینه، ویتامین ها، مواد معدنی و… می باشد. خاویار بسیار برای حفظ سلامتی و درمان انواع بیماری ها موثر و مفید می باشد. علاوه بر تخم ماهی خاویاری، گوشت ماهیان خاویاری نیز بسیار لذیذ بوده و برای درمان بیماری های استخوانی، ظروفی و مفصلی بسیار موثر بوده و توصیه می گردد.

نمایندگی فروش خاویار

نکات مهم بسته بندی خاویار ایران

بسته بندی خاویار ایران به صورت پلمپ شده است و دارای نشان استاندارد، سیب سلامت و کد دامپزشکی و شیلات هستند. لازم است قبل از خرید خاویار ایران به موارد اشاره شده حتماً دقت نمایید تا از کیفیت سلامت و اصل بودن خاویار مطمئن گردید مطمئن شوید. خاویار برای عرضه در فروشگاه ها و هایپر مارکت ها در بسته بندی های:

 • 10 گرمی
 • 15 گرمی
 • 30 گرمی
 • 50 گرمی
 • 100 گرمی
 • 125 گرمی
 • 250 گرمی

نمایندگی فروش خاویار

نمایندگی فروش خاویار در خارج از ایران

مجموعه بزرگ رایبد خاویار علاوه بر داخل کشور، در کشورهای دیگر نیز نمایندگی فروش و صادرات خاویار را دارد که در بحث تجارت و انتقال پول برای خریداران خارجی بسیار مهم است. این امر نگرانی‌های موجود در بحث تجارت با ایران و نتقل انتقالات بانکی را برای خریدار کم کرده و ریسک تجارت با بانکهای ایرانی را به حداقل می رساند. تحویل سریع و مطمئن خاویار ایران از طریق نمایندگی فروش خاویار در خارج از ایران به سراسر دنیا امکان پذیر است.

 1. آلمان
 2. سوئیس
 3. قطر
 4. کانادا
 5. ترکیه
 6. ایتالیا
 7. بلژیک
 8. فرانسه
 9. روسیه
 10. و…

خرید خاویار لوکس از نمایندگی اصفهان

اصفهان از جمله شهرهای توریستی و مهم برای خرید و فروش محصولات اصیل ایرانی همچون خاویار ایران می باشد. این استان با توجه به ظرفیت بالای توریست پذیری و جذب گردشگر، نقش پررنگی در امر فروش و صادرات خاویار ایران داراست. نماینده رسمی رایبد خاویار در اصفهان و سایر شهرهای بزرگ ایران، برای خدمت رسانی و عرضه خاویار لوکس ایران در خدمت شما عزیزان می باشند.

نمایندگی فروش خاویار

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09120824255
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

خاویار شمال ایران

خرید و فروش خاویار شمال ایران

خاویار شمال ایران از طریق سایت های اینترنتی هم خرید و فروش می شود. آیا …

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار