نمایندگی خاویار ایران - رایبد خاویار
انواع خاویار پرورشی

صادرات بهترین انواع خاویار پرورشی

صادرات بهترین انواع خاویار پرورشی به کدام کشور ها صورت می گیرد؟ بهترین انواع خاویار ایرانی کدام می باشند؟ خاویار پرورشی دارای چه ویژگی هایی می باشد؟ خاویار یکی از مرغوب ترین و مغذی ترین مواد غذایی دریایی محسوب می شود که در دل ماهیان خاویاری پرورش داده شده است. داین محصول بیش تر در دریای خزر یافت می شود و بیش از ۹۳ درصد از خاویار کل جهان توسط دریای خزر تولید می شود.

صادرات بهترین انواع خاویار پرورشی

قیمت بهترین خاویار صادراتی

بهترین خاویار پرورشی در ایران بلوگا است که یکی از نمونه خاویارهای صادراتی است. خاویار بلوگا برای صادرات دارای قیمت های متغییری است. فروشگاه رایبد خاویار خاویار بلوگا را با قیمت مناسب مورد صادرات قرار می دهد. قیمت صادراتی انواع خاویار در فروشگاه رایبد خاویار را برای شما به صورت یک تصویر شرح می دهیم.

قیمت بهترین خاویار صادراتی

پروروش ماهی خاویاری در امارات

ماهی خاویار را با نام فسیل زنده نیز یاد می کنند و همچنین این ماهی ها از ۲۷ گونه برخوردار می باشند که در کشور ایران با ۶ گونه از آن ها مواجه می باشیم. این ماهی ها انواع مختلفی تولید می کنند. از میان برترین و مرغوب ترین نوع خاویار، خاویار بلوگا می باشد. خاویار بلوگا از جمله مرغوب ترین خاویار های جهانی است که در کشور ایران با قیمت بسیار بالایی به فروش می رسد و قیمت آن حدود ۶ میلیون تومان رقم خورده است.

معروف ترین ماهی های دریای خزر

این گونه از ماهی ها معروف ترین ماهی های دریای خزر محسوب می شود که به تولید هزاران تن از خاویار می پردازند. بهتر است بدانید ماهی های خاویاری که از خانواده تاس ماهیان به شمار می روند از گونه های کمیاب و کم نظیری محسوب می شوند و قدمت این ماهی ها به صد میلیون سال پیش برمی گردد.

برترین ماهی خاویار پرورشی کل جهان:

 • فیل ماهی
 • تاس ماهی روسی و ایرانی
 • ماهی شیب
 • سوروگا یا اوزون برون
 • چالباش
 • قره برون
 • استرلیاد
 • بستر
 • سیبری

معروف ترین ماهی های دریای خزر

صادرات بهترین انواع خاویار پرورشی ایران

در سال های گذشته چندین تن خاویار پرورشی در کشور ایران تولید شده به کشور های خارجی چون آمریکا و اروپا صادر گردیده است البته باید بدانید که خاویار پرورشی نیز همانند خاویار های دریایی از خواص زیادی برخوردار می باشند. کشور ایران یکی از تولیدکنندگان خاویار پرورشی در جهان محسوب می شود و البته به تولید خاویار در دریای خزر و… می پردازد.

صادرات بهترین انواع خاویار پرورشی به کشور هایی حاشیه های خزر و خلیج فارس، کشور های اروپایی و شرق آسیا صورت می گیرد البته باید بدانید که خاویار در کشور ایران با مجوز رسمی به فروش می رسد.

یکی از بهترین خاویارهای پرورشی تولید شده در ایران خاویار بلوگا می باشد که خاویار استحصالی از فیل ماهی می باشد. این ماهی دارای جثه بسیار بزرگی می باشد و خود ان موضوع سبب شده دارای خاویاری بزرگ و با کیفیت باشد. خاویار بلوگا پس از استحصال رتبه بندی می شود و دارای اواع مختلفی می باشد که انواع آن عبارتست از:

 • بلوگا سه صفر پرورشی
 • بلوگا امپریال پرورشی
 • بلوگا درجه یک پرورشی
 • بلوگا درجه دو پرورشی

صادرات بهترین انواع خاویار پرورشی ایران

انواع خاویار های پرورشی در ایران

خاویارهای پرورشی تولید شده در ایران دارای انواع مختلفی می باشند که فقط 4 نوع از این خاویارهای پرورشی مخصوص صادرات هستند و خاویارهای صادراتی نامیده می شوند که در این ناحیه از متن آنها را برایتانبان می نماییم و تصویری از نوع بسته بندی آنها نیز برایتان نمایش می دهیم. انواع خاویار پرورشی عبارتند از:

 • خاویار بلوگا پرورشی
 • خاویار سوروگا پرورشی
 • خاویار آسترا پرورشی
 • خاویار بری پرورشی

خاویار بلوگا پرورشی

خاویار بلوگا پرورشی

 

خاویار سوروگا پرورشی

خاویار سوروگا پرورشی

 

خاویار آسترا پرورشی

خاویار آسترا پرورشی

 

خاویار بری پرورشی

خاویار بری پرورشی

 

خرید و فروش خاویار پرورشی

البته کشور های روسی نیز در پی خرید و فروش خاویار ایرانی می باشند و یکی از تقاضا کنندگان این خاویار هستند. هر ساله بیش ار ۹۰ درصد از خاویار کل جهان در دریای خزر تولید شده، با قیمت بسیار بالایی به صادرکنندگان فروخته می شود. خاویار از نظر اقتصادی بسیار به صرفه می باشد. امروزه این درآمد یکی از درآمدزایی های بالایی معرفی شده است.

خرید و فروش خاویار پرورشی در ایران با قیمت مناسب از طریق فروشگاه رایبد خاویار انجام می شود.

خرید و فروش خاویار پرورشی

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09120824255
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

قیمت خاویار صادراتی ایران

قیمت خاویار صادراتی ایران در بازار جهانی

قیمت خاویار صادراتی ایران در بازار جهانی مطرح می شود، طبیعتا کشورهای مختلف دنیا مانند …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار